Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Eni Koçi - Sekreti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

16/10/2019

2019-10-16T14:24:36+00:00

Muzika & Teksti:

Eni Koçi

Video Produksioni:

Black Fish Entertainment

Produksioni:

Genc Prelvukaj
Ai mthot te du
Jeton per mu
Baby you know na jena njesoj
Shkojm sa me larg ti edhe une
Asgje sna duhet se na kena shume
Vec pak me dit se sa te du
Vec pak me dit sa vlen per mu
ajajaa come be my babe come here tonight

Love me
Hape zemren tende
Love me
Celsin e zemres e ke ti
Nje ne nje milion
Ndjenjat mi pushton ti (x2)

Te ndjej ne cdo rrahje zemre
Te dua gjithmone per vete
E gjejm na sekretin, e kemi dhe celsin
E hapin ne deren e dashnise
Je ti, emri me i bukur je ti
Melodia e shpirtit je ti
Cdo dite me shume une te dua
ti e di

Love me
Hape zemren tende
Love me
Celsin e zemres e ke ti
Nje ne nje milion
Ndjenjat mi pushton ti (x2)

Kartolina (2)

7
10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Eni Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet