Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eni Koçi - Lamtumirë (Feat. Fisnikët)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Eni
Ti s'em ke dasht
As pak sa t'kam dasht un 2x
S'kisha besu
Qe ti m'lendon kaq shum 2x
Sa katil, sa katil u tregove
Zemren time e mashtrove, ti
Plot me helm, plot me helm ti mu m'dole
Zemren time e lendove, ti

Eni:
A ke ti zemer
A ke ti shpirt
Qe ma ktheve shpinen pa lamtumire
Fisniket:
A ke ti zemer
A ke ti shpirt
Qe luan me mua, s'e kam prit

Me kan tregu, me tjetrin ti ke dal
Me tjetrin je afru
Ah
Dhe jam habit, sa shpejt me ke harru
Sa shum me ke lendu
Ah
Sa katile u tregove, e gjitha t'mirat i harrove
Edhe pse me fale dashuri
Ic per mua nuk mendove kur me tjetrin dole, shkove
Dhe me fajson mua per tradhtin

Eni:
A ke ti zemer
A ke ti shpirt
Qe ma ktheve shpinen pa lamtumire
Fisniket:
A ke ti zemer
A ke ti shpirt
Qe luan me mua, s'e kam prit
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Eni Koçi
Featuring: Fisnikët
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/12/2020
Teksti: Genc Prelvukaj & Agim Gerguri
Video Produksioni: Black Fish Entertainment
Produksioni: Genc Prelvukaj


Eni Koçi - Lamtumirë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumirë".
3. Video është e këngës "Lamtumirë", por nuk këndohet nga Eni Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

19

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Eni Koçi:


Komente 0