Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eni Koçi - Vonë (Feat. Dani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Vonë" kënduar nga Eni Koçi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Vonë".

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Eni Koçi
Featuring: Ramadan Krasniqi (Dani)
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/03/2022
Teksti: Genc Prelvukaj
Video Produksioni: Black Fish Entertainment
Produksioni: Genc Prelvukaj
Guitar & Bouzouki: Astrit Stafa
M.U.A. Glam FjollaEni Koçi - Vonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vonë".
3. Video është e këngës "Vonë", por nuk këndohet nga Eni Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Eni Koçi:


Komente 0