Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Berat 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
BIOGRAFIA: Enia është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Enia merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Per Djalin Qe Dua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Matilda Mati

Olta Kaferi

Eniada

Zhorzheta Sota

Ola

Nilsa Hysi

Sara Kapo

Albora

Ayssel Kristuli

Jenny Jonas

Tags: Enia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet