Audio

Enigma - Qitja Timin  (Feat. Dinak)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/10/2008

2008-10-07T15:42:19

Featuring

DinakKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qitja Timin" kënduar nga Enigma.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Enigma i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Enigma: