Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Enigma - Summerhit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Summerhit".
3. Video është e këngës "Summerhit", por nuk këndohet nga Enigma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Enigma - Summerhit  (Feat. Sparks)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Sparksi

03/09/2009

2009-09-03T17:36:00+00:00summerhiit
2009

E kapi mikrofonin prap une po vii
Per me kall n`club me braqat e mi
A po do me ndii KUSH ??
A po do me ndi KUSH ??
A mundet me bo dikush si na : " JO KERKUSH "
Po vina me qu pesh .. ReeeedPooiintt
Koka plot mrena me femna .. JAACKPOOTT !!!
Pom thirr nje Femer : Mfal se une jom i nxon
Per me mu me kon duhesh ti mu kon ma BOMB
EveryDay we make dis shitt Crazyy
Because Man we are [are] Amaaziingg
You wanna da same like me
Forget it Bitch we are tha 1 " S D & E
Braahh po don me bo si naa ??
Besom shoki shansa nuk kaa
Kallne qika qitja tymin kreeejt
Kena me kalu Sexy vet keni me vrejt
yee

" Po bojna Summerhit Sparks ´ Enigma
Qoni durt nalt jena tu nejt me Qikaa
Pina Vodka Henessi Tequilla
RedPointRecords prap HIT po bina "
[okey]

E kapa mikrofonin u ktheva prap kah bina
Ikni krejt anena se mat qarrtit na po vina
Dy veta ´Vet a Vet´ ti sikur na kurr sun ki me gjet
A pe sheh tash ku ki mbet mos më krahaso se sjam i njejt
Zemer
Hajde afrohu ska nevoj mu prezantu
Krejt e dini se Kush jena kshtu që " Hajde me Mu"
Un komt posht ti komt nalt e kom Stylin e qarrt
Kur tvjen puna une gjuna se per Femra jom i Zjarrt[Zjarrt]
S P A R KS
Kujt po i vlon let shkon n´RR.S
K A S T R I OT
Qeshtu mka fal i madhi ZOT
Nuk kshyri per neser krejt punt un i boj Sot
Ku jom un ka Femna plot per HipHop Patriot

" Po bojna Summerhit Sparks ´ Enigma
Qoni durt nalt jena tu nejt me Qikaa
Pina Vodka Henessi Tequilla
RedPointRecords prap HIT po bina "

Yeah Sparks Enigma
Gjipiem Beats Summerhit 2009
yeah Reedpoiint

" Po bojna Summerhit Sparks ´ Enigma
Qoni durt nalt jena tu nejt me Qikaa
Pina Vodka Henessi Tequilla
RedPointRecords prap HIT po bina "


Më Shumë Këngë Nga Enigma:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet