Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enilda Namligjiu - Mos Baj Gajle, Mos Baj Dert Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Bye bye o mençuri
bye bye imja gjakftohtësi
si një konjak
ti bën atak mbi qetësi

Më djegësin djersinë
kjo çështja jonë
As pomada
as sapuni nuk relakson

Si cigare që nuk ndizet
ti reklamohesh
e kur lodhesh - çlirohesh
si llokum do t´jesh

Tjetra që pret -mos të pret!
Le t´i fshijë duart
se këmbëngulësi kam
për medale t´artë

Ooo oooo djalo
Ooo oooo mos ik te ajo (2x)

Mos ´baj gajle
mos ´baj dert
tash je në duart t´mia
si këpuca që vret
është simpatia
O pa gajle pa dert
sot e njëmijë vjet
na thotë "hello" dashuria.Nuk kemi video për këtë këngë.
Enilda Namligjiu - Mos Baj Gajle, Mos Baj Dert
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Baj Gajle, Mos Baj Dert".
3. Video është e këngës "Mos Baj Gajle, Mos Baj Dert", por nuk këndohet nga Enilda Namligjiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0