Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enis Bytyqi - Te Mos Dashuroja Kurre Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  17

do kendoj nje refren
per nje kujtim qe po me rremben
larg e larg mbetem ne zemrat
dhe shpirtat jane vra

2x
dashuria ime veq per ty u tret
me ra ne koke si te ishte gur
po ta dija une i mjeri se do ishte keshtu
me mire te mos dashuroja kurre
ah me mire te mos dashuroja

asgje me si me pare
gjysma e shpirtit me eshte vrare
i them ndarjes me ler diqka
gjysmen tjeter qe me ben te gjalle

2x
dashuria ime veq per ty u tret
me ra ne koke si te ishte nje gur
o ta dija une i mjeri se do ishte keshtu
e mire te mos dashuroja kurre


Ky tekst u dërgua nga arlinda thaqiEnis Bytyqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/06/2014
Muzika: Vullnet Ibraimi
Teksti: Vullnet Ibraimi
Video Produksioni: Urban Graphics


Enis Bytyqi - Te Mos Dashuroja Kurre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Mos Dashuroja Kurre".
3. Video është e këngës "Te Mos Dashuroja Kurre", por nuk këndohet nga Enis Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Enis Bytyqi:


Komente 0