Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enis Bytyqi - Bashk Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  21

“ Sonte du me pi
Du me pi me humb kontrollen
Fjal per ty po ni
Fjal me t’mira per ty folen

Sonte ka lezet
Pamja jem ca shoh prej ketu(e)
Ti po me habet
Preke token baby do it

Nese bohembashk, bashk
Bashk, bashk
Kur s’kena me u nda
(x4)

Vec po du me dit
A ke najkend ne jeten tone
m’fal a smun me pyt
Se krejt naten film ma bone

Ama zemren ti
Se ma mire nuk ka qysh bohet
Trupin film e ki
Ni lock si ty jo nuk leshohet

Nese bohembashk, bashk
Bashk, bashk
Kur s’kena me u nda
(x4)

Nese bohembashk, bashk
Bashk, bashk
Kur s’kena me u nda
(x4) “

Ky tekst u dërgua nga Top Music AlbaniaRenditja: Top 200
Publikimi: 18/07/2018

Kartolina (3)

12
10
12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Enis Bytyqi:


Komente 0


Enis Bytyqi - Bashk
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bashk".
3. Video është e këngës "Bashk", por nuk këndohet nga Enis Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.