Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enis Bytyqi - Ti! Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Zemër, a të kan mungu...
ndjenjat që çdo ditë ti kam dhuru?
Se ke prit ti që s'mundesh pa mu
Se ke dit ti ça ke konsumu
Si memorial dashurie jam dasht
Si erë e malit ike ti avash avash
Si memorial dashurie jam dasht
E t'vizitoje tash
Ku unazën ty ta dhashë

[REF. 2x:]
Ti! Ke pas ne dore shumë dashuri
Sa pasuri as vetë s'e di
Jo nuk e di hala s'e di
çka humbe ti

Një pjesë të jetës ti ma more
Dhe kurrë nuk ma ktheve
Sa më larg shkoj
Ty më shumë t'mendoj
Po zemrën ma theve
Ta dhurova, ta dhurova
Dhe në fund t'gjitha ti lejova
E mohova, e mohova
Deri tash që me këto sene shumë gabova

[REF. 2x:]
Ti! Ke pas ne dore shumë dashuri
Sa pasuri as vetë s'e di
Jo nuk e di hala s'e di
çka humbe ti


Ky tekst u dërgua nga ArllyEnis Bytyqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/03/2019
Muzika: Enis Bytyqi
Teksti: Enis Bytyqi
Produksioni: RZON


Enis Bytyqi - Ti!
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti!".
3. Video është e këngës "Ti!", por nuk këndohet nga Enis Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

14
12
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Enis Bytyqi:


Komente 0