Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enis Bytyqi - Ani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ani Ani Ani Ti Se Meriton
Mem Dasht. Ka Met Marr
Malli Malli Malli Ke Mem
Lyp E S'Ke Mem Pas

Pasha Keto Dy Syt Ani Ani
Ani Ti Se Meriton Mem
Dasht. Ka Met Marr Malli
Malli Malli Ke Mem Lyp E
S'Ke Mem Pas. Pasha
Keto Dy Syt Ani Ani Ani Ti
Se Meriton Mem Dasht.
Ka Met Marr Malli Malli
Malli Po Ke Mem Lyp E
S'Ke Mem Pas

TEKSTI

Ta Dhash Mundsin Dhe
Ti E More Me Hajdare
Jo Se Kuptove Se Sa
shume Je Me Nafak O
Zemer Ate Arom Mo Mire
Me Bie Ne Mes Te Fjalve
E Fjalet E Hakut Zemren
Ty Kan Me Ta Kall

Pendes Cdo Nat Cdo Nat
Mekat Po Se Je Rahat
Se Syu Nuk E Sheh As
Njo Memdohem Pak Per
Te Mirat Qe Ti Dhash
Kur Je Kjo Tash Bone
Ti Bo Pa Mu Tash

REFRENI

Pasha Keto Dy Syt Ani
Ani Ani Ti Se Meriton
Mem Dasht. Ka Met Marr
Malli Malli Malli Ke
Mem Lyp E S'Ke Mem Pas
. Pasha Keto Dy Syt Ani
Ani Ani Ti Se Meriton
Mem Dasht. Ka Met Marr
Malli Malli Malli Po Ke
Mem Lyp E S'Ke Mem Pas

TEKSTI DY

Ti Per Kete Zemern Tem
Je En Kur Te Dush Del
Kur Te Dush Hyn Dhe Vet
Kjo E Pat Nji Cmim Tash
Mbaje Ishe Fillim Dikur
Tash Kujtim Mu Bone Tash
Vec Kujtim Mu Bone

Pendes Cdo Nat Cdo Nat
Mekat Kur Se Je Rahat
Se Syu Nuk Sheh As Njo
Mendohem Pak Per Te
Mirat Qe Ti Dhash Kur Je
Tash Bone Ti Bo Pa Mua
Ftot. Paramara Paramara
Qe Ndryshim Kan Puthjet
E Tua Aman Paramara
Paramara Qe Ndryshim
Kan Puthjet E Tua

REFRENI DY

Pasha Keto Dy Syt Ani
Ani Ani Ti Se Meriton
Mem Dasht. Ka Met
Marr Malli Malli Malli
Ke Mem Lyp E S'Ke Mem
Pas. Pasha Keto Dy Syt
Ani Ani Ani Ti Se Meriton
Mem Dasht. Ka Met Marr
Malli Malli Malli Po Ke
Mem Lyp E S'Ke Mem Pas


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaEnis Bytyqi
Publikimi: 27/10/2022
Muzika: Gesko & Enis Bytyqi
Teksti: Gesko & Enis Bytyqi
Produksioni: Gesko
Directed: Agon Gjinofci (Weshootfilms)


Enis Bytyqi - Ani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani".
3. Video është e këngës "Ani", por nuk këndohet nga Enis Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Enis Bytyqi:


Komente 0