Enisa
Enisa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


 • Emri i Vërtetë:
 • Enisa Nikaj:
 • Vendlindja:
 • Brooklyn, New York U.S.A.
 • Jeton dhe vepron në :
 • U.S.A. U.S.A.
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 5 Mars 1996
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♓ Peshqit

Biografia

BIOGRAFIA: Enisa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Më datë 12 Shtator 2015, Enisa publikon videoklipin "Cry Me A River". Më datë 23 Nëntor 2016, Enisa publikon videoklipin "Burn This Bridge". Muzika e këngës u punua nga vetë Enisa, teksti u shkrua nga vetë Enisa. Më datë 10 Shtator 2017, Enisa publikon videoklipin "Freedom". Më datë 7 Shkurt 2018, Enisa publikon videoklipin "Reunite". Më datë 6 Korrik 2019, Enisa publikon videoklipin "Wait For Love". Më datë 15 Dhjetor 2019, Enisa ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 1