Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Enkeleda Gjongeci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Enkeleda Gjongeci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 2014, Enkeleda Gjongeci merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Per Ty". Në Maj 2015, Enkeleda Gjongeci merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Lojtar I Dashurise". Më datë 31 Mars 2016, Enkeleda Gjongeci publikon videoklipin "Shume Po T'ni". Më datë 28 Tetor 2016, Enkeleda Gjongeci publikon videoklipin "Si Refren". Më datë 30 Dhjetor 2017, Enkeleda Gjongeci publikon videoklipin "Sa Me Do". Më datë 10 Qershor 2019, Enkeleda...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mirsa Laci

Juna Manaj

Fabiola Agalliu

Albina Xhons

Onanta Spahiu

Dr.Nice

Samanta

Saranda Jusufi

Agertina Muca

Anisa Dervina

Tags: Enkeleda Gjongeci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet