Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enkelejda Alushi & Hysni Alushi - Lule Moj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  36

2x
Hysniu:
te besova ate dite
ate dite moj si u ndame
Enkelejda:
lotet qe derdhe nga syte
per mi vellon time rane

2x
oi oi lule moj
oi oi oi oi lule moj

lule moj qe te kan marre
lule moj po digjem malle

lule moj qe ste gezova
lule qe per ty jetova

2x
Hysniu:
une jetim dhe ti jetime
malluar per nje gji nëne
Enkelejda:
ti flije ne endren time
une flija ne endren tende

2x
oi oi lule moj
oi oi oi oi lule moj

lule moj qe te kan marre
lule moj po digjem malle

lule moj qe ste gezova
lule qe per ty jetova

2x
Enkelejda:
te dy ne detin e lotve
si nje vale ne dy brigje
Hysniu:
une dhender ne dasem tende
ti nuse ne dasem time

2x
oi oi lule moj
oi oi oi oi lule moj

lule moj qe te kan marre
lule moj po digjem malle

lule moj qe ste gezova
lule qe per ty jetova.


Ky tekst u dërgua nga  xxSTINExx

Enkelejda Alushi & Hysni Alushi - Lule Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lule Moj".
3. Video është e këngës "Lule Moj", por nuk këndohet nga Enkelejda Alushi & Hysni Alushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Enkelejda Arifi:


Komente 1