Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enkelejda Alushi - Janines Qi Pane Syte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Janinës ç’i panë sytë
Jaaa-jani-noo
ish e prëmte ajo ditë
Ja-jani-no

Te pesë puset në grykë
Jaaa-jani-noo
Zenel Çelua vet i dytë.
Jaaa-jani-noo

Zeneli me të Velçionë
Jaaa-jani-noo
dhe trimi Jaçe Mavrova
Jaaa-jani-noo

Çau mes përmes taborrë,
Jaaa-jani-noo
kur shtriu Pashanë e njohnë
Jaaa-jani-noo


Ky tekst u dërgua nga  stafi

Enkelejda Alushi - Janines Qi Pane Syte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Janines Qi Pane Syte".
3. Video është e këngës "Janines Qi Pane Syte", por nuk këndohet nga Enkelejda Alushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Enkelejda Arifi:


Komente 0