Audio

Enkelejda Arifi - Cameri Nuse Me Halle


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/05/2012

2012-05-09T16:46:19


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cameri Nuse Me Halle" kënduar nga Enkelejda Arifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Enkelejda Arifi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Enkelejda Alushi & Hysni Alushi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

CAMERI nuse me halleeee ooo me halleeeeee
vetem ty te kam ne mend
me klan syri per nje valle
me djeg zemra moj per nje kenge

ka shum kohe qe jam larg teje
ika qe kur jesh femij
gjaku yt me rrjedh ne deje
nena ime CAMERI
sa shum vite larg prej teje
ika qe kur jesh femij
gjaku yt na rrjedh ne deje
nena jone CAMERI

hysni:

dhe ne ardhsha asaj ane
nje merak te madhh e kam
te kercej nje valle CAME
tme vej koka ne tavan 2X

refreni:
lerm nje syte te te shikoj
sa here malli te me marr
lem nje bace ta punoj
kur te vdes te kam nje varr
copa-copa te me bluash
mos me lesh nam e nishan
100 here te me gatuash
1000 here do behem CAM

CAMERI nuse me halleeee
vetem ti te kam ne mend
me klan siri per nje valle
me djeg zemra per nje kenge

enkleida:
sa here te kujtoj me mall
pikon lot nga syte e mi
ste harroj sa te jem gjall
moj e bukura CAMERI 2x

hysni:
kembe kryq permbi rrogoz
ne bace une le te rri
sit ne qiell do ti fundos
te gjej yllin CAMERI 2X

refreni:
Lerm nje syte te te shikoj
sa here malli te me marr
lem nje bace ta punoj
kur te vdes te kam nje varr
copa-copa te me bluash
mos me lesh nam e nishan
100 here te me gatuash
1000 here do behem CAM 2xMë Shumë Këngë Nga Enkelejda Arifi:

Më Shumë...