A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Enki is a popular singer. Enkeleda Shabani, e njohur me emrin e saj shkurtimisht ENKI. Eshte motra e kengetares Elda Shabani(Madonna Shqiptare)nje nga femrat me te lakuara ne shqiperi, ku te gjithe kane interese dhe kuriozitet te flitet per te e per te ditur per jeten e saj luksoze te Madonnes! Enki ka marr pjese ne disa aktivitete artistike, eshte e talentuar me nje ze shume te bukur melodioz. Kemi kuptuar se ENKI nuk pelqen te jete shume person publik edhe pse pa dashu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

(Her sister)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Zana Ahmetgjekaj

Milex

Eriselda Aliaj

Kaltrina Molliqaj

Vjollca Robelli

Xhuli

Elida Kryeziu

Fjolla Krasniqi

Behare Shala


Tags: Enki, Enkeleda Shabani, Henki, Madonna Shqiptare, Kafazi Arte, Kafazi Art

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019