A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Enki - Mos Me Provoko


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/04/2005

2005-04-17T00:00:00

Music & Lyrics:

Gjergj Jorgaqi

Arrangement:

Gramoz Kozeli

Participating in

Top Fest 2


Sa kam pritur une
Nuk doja te pres
Dhe vendosa nje dite te behet c'te jete
Pse te vuaj une,kur s'vuajne te tjere
Nuk kam me kohe qe te humb kete here

Jam me Fat..se kam..
C'do gje me pelqen
Jam me fat se ZOTI me beri te jem.
Por nuk mund te jap
Kur shume pretendon
Dhe nuk dua FAL asnjehere.

Pse une luaj
Mos me thuaj
Dhe ti mos kerko
Se si vuaj dhe ke dua
s'te intereson

Me nuk vuaj dhe e huaj do jem per kedo
Ik largohu kthehu mbrapa
Mos me provoko.

Doja dhe dua te jem
Do te behem Mbreteresh
Dhe pse ty ste pelqen
Por jo ti kurre jo nuk ke pse e ndien
Ti vazhdon perseri dhe genjen...


Lyrics submited by OltaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019