Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eno Kalo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • U.S.A. 
BIOGRAFIA: Eno Kalo është një këngëtar. Në Maj 2010, Eno Kalo merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Fjale"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Eno Kalo

Komente 0