Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eno Kalo

Eno Kalo
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • U.S.A. 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Eno Kalo është këngëtar. Në Maj 2010, Eno Kalo merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Fjale".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0