Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enom - Premtimet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hook:
Premtimet si mbajte
Ti mgrive si akel mlave pa shpirt
Premtimet si mbajte
a e din sa shum pata un dashni
Premtimet si mbajte
ma bajshe nuk kam faj po fajin e ki ti
Premtimet si mbajte
na ndajte pa as ni fjal po me ni veprim

Part 1
baby girl spo di ma me ty shka boj
ti e din shum mir qe skum dasht met lon
jo ma un sdu lejum mo madam dom
lajde
vetem le le le
vetem le le le
zemer ti je je
zemra then then ten
ti je ajo qe gabove tash go knej ehj ehj
hajde tash ma ngat se du mu shpreh eh eh

tash du mu spreh, sa shum une per ty ndjeh
ma more zemren edhe zemren tem e shtine ti ner dhe
jo nuk dite me udhhec se nuk pate interess
edhe ftyra um ka sbeh kurr tpash un ty me ex

per mu tash esht dryshe ty met pa
per ty shapet zemra mi amor
dahen rruht edhe tash qe sdon
uh kryy maa

Hook:
Premtimet si mbajte
Ti mgrive si akel mlave pa shpirt
Premtimet si mbajte
a e din sa shum pata un dashni
Premtimet si mbajte
ma bajshe nuk kam faj po fajin e ki ti
Premtimet si mbajte
na ndajte pa as ni fjal po me ni veprim

Part 2

oh jo oh jo nuk du ma
me ty mu kan, me ty mu kan
se ti se kupton vleren qe e kam
mmmmhh hany ohh ti je kan per mu ih para
vet e din
se ska dashni maaa erdhi vakti met than ty lamtumir

aj aj aj aj
zemer skum pas une faj aj aj
jojo nuk kam faj aj aj aj
pse ti pom mashtron aj aj

jo nuk kam fajjjj
jo nuk kam fajjj
se nuk jam ajj
qe tu ka idhnu
tu ka idhnu

Hook:
Premtimet si mbajte
Ti mgrive si akel mlave pa shpirt
Premtimet si mbajte
a e din sa shum pata un dashni
Premtimet si mbajte
ma bajshe nuk kam faj po fajin e ki ti
Premtimet si mbajte
na ndajte pa as ni fjal po me ni veprim
Enom
Publikimi: 25/02/2021
Teksti: Enom
Rec./ Mix: Enom
Orkestrimi: Redy
Master: Redy
D.O.P. Ari & Thjesht.Yli
Director: Ari
2Nd Director: Thjesht.Yli
Grading: Donika Miftari ( Zoom Production )
Lights: Denis Omura
Photography: Adonis HysenajEnom - Premtimet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Premtimet".
3. Video është e këngës "Premtimet", por nuk këndohet nga Enom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Enom:


Komente 0