Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ensar Baca - Don't Stop Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Shikom drejt e në sy
një synim i ri sot je ti
muzike e re tingull i ri
melodia sot  je ti

ritmin maje mos e ndal
pa ndal vallzo ti pa ndal
Skenën une e pushtoj
bashke me ju sonte kendoj

REF.:
Don't stop don't dtop
muzika ime  ti
don't stop don't stop
fashion jam aty
don't stop don't stop
nga do që shkoj
pa ndal gjithmonë triumfoj
         
unē jam imazh per ty
per suksesin tem ke ni
model perfekt unë jam për ty
stilin unik e kam e di

dont stop nga do qe shkoj
edhe në ring veten sfidoj
pasionet nuk kan kurr mbarim
por muzika êsht shpirti im.

REF.:
Don't stop don't dtop
muzika ime  ti
don't stop don't stop
fashion jam aty
don't stop don't stop
nga do që shkoj
pa ndal gjithmonë triumfoj


Ensar Baca - Don't Stop
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Don't Stop".
3. Video është e këngës "Don't Stop", por nuk këndohet nga Ensar Baca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0