Më mbaj mend (për 1 muaj)

Entela Zhula & Arber Kolonja - Jetoj Ne Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7

Komente

Asnjë Koment

18/04/2010

2010-04-18T14:39:20+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jetoj Ne Ty" kënduar nga Entela Zhula & Arber Kolonja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Entela Zhula & Arber Kolonja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Entela Zhula:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet