Më mbaj mend (për 1 muaj)

Entela Zhula - Ndjehem Bosh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Dhe sa her' ai bertet
nje lemsh me mbyt n'kraharor.

Copa qelqi degjoj,
dal vrap un' ty te te mbroj.

Kur zenkat fillojn prap
ne koh' kthehem si nje femij
strukem ne nje cep,melodi.

Ref:
Boll me s'duroj
dhimbje krijon..me lendon.

Boll me copetoj..
Qetesi Hey!
Kerkoj nga ju harmoni!..
Ndjehem bosh!..

....

Dhe afrohem tek ti
doren t'mbaj, lotet t'i fshij.

Do te mbroj ti e di,
engjelli im pergjithnji.

Gjithcka duket sikur mbaroj
por e kam gabim..
tjeter thik' ne shpirtin tim

Ref:
Boll me s'duroj
dhimbje krijon..me lendon.

Boll me copetoj..
Qetesi Hey!
Kerkoj nga ju harmoni!..
Ndjehem bosh!..ndjehem bosh.. ndjehem bosh...

...........

Ref:
Boll me s'duroj
dhimbje krijon..me lendon.

Boll me copetoj..
Qetesi Hey!
Kerkoj nga ju harmoni!..
Ndjehem bosh!..

Muzika nga Edmond Veizaj
Teksti nga Entela Zhula


Ky tekst u dërgua nga ditlelend

Entela Zhula - Ndjehem Bosh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndjehem Bosh".
3. Video është e këngës "Ndjehem Bosh", por nuk këndohet nga Entela Zhula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Entela Zhula:


Komente 0