A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Entermedia
  • Origin:
  •  
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Entermedia is a very famous video production. Entermedia filloi aktivitetin e saj në 2004 si një kompani e vogël me ide të mëdha. Duke parë potencialin e tregut të muzikës dhe videove, bashkë-themeluesit dhe shokët e klasës Leutrim Blakaj & Granit Limanit kërkuan për të krijuar përvoja të reja video më profesionale që më vonë do të bëheshin më të pëlqyerat në Kosovë.

Të shtyrë nga dashuria, pasioni dhe puna e madhe, Entermedia shpejt u rrit në një ekip dinamik që çuan drejt formimit të një agjencie të njohur rajonale krijuese për prodhimin e videove. Duke zgjeruar shërbimet e saj dhe duke tërhequr me shpejtësi një regjistër të klientëve të shquar.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Twitter

Account

Youtube

Channel

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019