Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enur Pakashtica - Trendafil Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[REF 2x:]
Ah nuk kam me ja fal
Nuk kam me ja fal
Dhe pse e dua

Pse po m'don ti sot?
Ndoshta qe po m'she me lot
Të m'kishe dasht atehere
Kur gjithçka ka pas vlere
çdo dite veç une
T'kom dasht ma shume
Gjithe jeten me the
Lulja ime ti je

Asnje Trendafil
Asnje Trendafil s'ma dhe
Asnje Trendafiiil
Asnja Trendafil s'ma dhe
Gjithe jeten
Gjithe jeten asnje trendafil s'ma dhe
Gjithe jeten
Gjithe jeten asnje trendafil s'ma dhe

[REF 2x:]
Ah nuk kam me ja fal
Nuk kam me ja fal
Dhe pse e dua


Ky tekst u dërgua nga  xheneteemini

Enur Pakashtica - Trendafil
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trendafil".
3. Video është e këngës "Trendafil", por nuk këndohet nga Enur Pakashtica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Enur Pakashtica:


Komente 0