A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enver Ahmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Enver Ahmeti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 26 Korrik 2016, Enver Ahmet publikon videoklipin "Lisa", në bashkëpunim me Hamiti Ketit. Më datë 4 Dhjetor 2017, Enver Ahmeti publikon videoklipin "Baby Falma Zemren", në bashkëpunim me Hamiti Ketit. Më datë 1 Maj 2019, Enver Ahmeti publikon videoklipin "Ike Ike Ike"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mikel Elmazi

Geni Vesholli

Xhevdeti

Redioni

Sardi Gs

Lavdim Kasumaj

Murat Nazifi

Astrit Rrenja

Mirjan Athina

Silvi Nishtulla


Tags: Enver Ahmeti, Enver Ahmet

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019