Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enver Ismaili - Hajde Sillu Pshtillu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti e din cka duhet
kur ja nis muzika
hajde kce me stil pak
edhe luj me tatika
ti ja din receptin
qka eshte terapia
qysh po knaqet shpirti
qysh heket merzia

REF.:
Hajde sillu, pshtillu
zemra rrak e tak
Hajde dridhe trupin
per marak
...
...


Ky tekst u dërgua nga Enver ismaili

Enver Ismaili - Hajde Sillu Pshtillu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Sillu Pshtillu".
3. Video është e këngës "Hajde Sillu Pshtillu", por nuk këndohet nga Enver Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Enver Ismaili:


Komente 0