Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Enver Kolgeci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Enver Kolgeci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 30 Shtator 2015, Enver Kolgeci publikon videoklipin "Ma Qan Hallin". Më datë 19 Maj 2019, Enver Kolgeci publikon videoklipin "Balad". Më datë 20 Maj 2019, Enver Kolgeci publikon videoklipin "Dashnia Nuk Ruhet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adem Bllaca

Lekë Duhoni

Daim Zeqiri

Bardhec Hajdaraj

Ali Grabovci

Nikoll Demaj

Syle Mahalla

Asip Xhambazi

Hysen Kurti

Ali Zogiani

Tags: Enver Kolgeci, Veli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet