Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enxhi Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Emri i Vërtetë:
  • Angjelina Krasniqi Bardhaj
  • Vendlindja:
  • Peje 
BIOGRAFIA: Enxhi Krasniqi është një poete. Emri i vertet imi eshte Angjelina KRASNIQI Bardhaj...(shkaku pse nuk e perdori emrin tim eshte sepse Angjelina Krasniqi nese e perdori e ka vajza e tezes qe jemi gjenerat me te dhe qe edhe ajo jeton ne Peje...nderkaq Angjelina Bardhaj nuk mund ta perdori sepse e ka motra e bashkeshortit qe edhe ajo jeton ne Peje) keshtu qe si zgjidhje kam zgjedh emrin Enxhi Krasniqi Bardhaj sepse shoqeria ime me njofin ma shume me kete emer pra Enxhi. U shkoll...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Rina Hajrullahu

Emira Sokoli

Aurela Uka

Sara Ibrahimi

Kaltrinë Uka

Megi Lumi

Florentina Zukaj

Jehona Gashi

Erza Rudaku

Sadbere Gagica Spahija

Tags: Enxhi Krasniqi, Angjelina Krasniqi, Angjelina Bardhaj, Angjelina Krasniqi Bardhaj


Komente mbi këtë artist