Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enxhi Kulla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  51
  • Vendlindja:
  • Laç 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Enxhi Kulla është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Enxhi banon në Tiranë. Ajo studion violinë dhe ëndrra e saj më e madhe është të bëhet një muzikante me emër dhe pse të qënit shkenctare e sheh si një alternativë të mirë. Këngëtarët e saj të preferuar janë Ariana Grande dhe Jessie J. Ka një karakter ekspresiv dhe ardhja në ‘The Voice Kids’ për të ishte një hap i paevitueshëm për të realizuar ëndrrat e saj. Në vitin 2018, Enxhi Kulla merr pjesë në Voice Kids Albania. Në të premten e katërt të aud...

>> Lexo gjithë biografinë >>


E bija e

Dhurata Aliaj

Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Profili

Facebook

Komente

1 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Enxhi Kulla

Komente 1