Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enxhi Kumrija
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 7 Janar 1995
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31

Enxhi Kumrija është autore këngësh dhe këngëtare e njohur. Në Maj 2012, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Top Fest 9 me këngën "Shkretetire".

Në Dhjetor 2012, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Festivali i 51-të në RTSH me këngën "Arti I Nje Fundi".

Në Maj 2013, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "S'jemi Me Ne".

Në Dhjetor 2013, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Festivali i 52-të në RTSH me këngën "Kur Qielli Qan".

Në Dhjetor 2014, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Festivali i 53-të Në RTSH me këngën "Njeri".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Motra e

Elis Kumrijës

Motra e

Xhejn Kumrija (JANEX)

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet