Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enxhi Nasufi & Boocky Dj - Pendimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Pse po me thua sa me mungon,
Pse po betohesh se pa mua dot sjeton,
Ti pse nuk mi the kto fjale atehere,
A ndoshta vetmia heshtur shpirtin po ta merr...

[REF.:]
Sa te mundon sot...pendimi
Kur zemren time nuk e vleresove asnje çast...
Pa fjale, e vetme do ja dal.
Sa te mundon sot...gabimi
Kur syte e mi tashme nuk te shohin si me pare...
Pa fjale, e vetme do ja dal.

Mos me kerko kohen ta kthej
me zemren akull sot asgje per ty nuk ndjej
Pendimi yt nuk ka me vlere
Dhe pse vetmia heshtur shpirtin po ta merr...

[REF.:]
Sa te mundon sot...pendimi
Kur zemren time nuk e vleresove asnje çast...
Pa fjale, e vetme do ja dal.
Sa te mundon sot...gabimi
Kur syte e mi tashme nuk te shohin si me pare...
Pa fjale, e vetme do ja dal.

Nese vertete me do,
dhimbjen ma lesho,
jeten tende ti vazhdo.
Dhe pse refuzoj
brenda e pranoj
te harroj nuk mundem jo.
Se ty te fala cdo mundesi
ti shume mire e di
edhe shpirtin ta kam dhene.
Sa te doja, zoti e di
por eshte vone per ne tani...

[REF.:]
Sa te mundon sot...pendimi
Kur zemren time nuk e vleresove asnje çast...
Pa fjale, e vetme do ja dal.
Sa te mundon sot...gabimi
Kur syte e mi tashme nuk te shohin si me pare...
Pa fjale, e vetme do ja dal.
Enxhi Nasufi & Boocky
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/02/2020
Muzika: Boocky
Teksti: Boocky
Produksioni: Boocky


Enxhi Nasufi & Boocky Dj - Pendimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pendimi".
3. Video është e këngës "Pendimi", por nuk këndohet nga Enxhi Nasufi & Boocky Dj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

12
48

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Enxhi Nasufi:


Komente 0