Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Enxhi Vlashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Enxhi Vlashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Enxhi Vlashi eshte nje kengetare e re dhe e mirenjohur per interpretimin e saj te muzikes popullore, sidomos te Shqiperise se Mesme dhe te Trevave te Veriut (Maqedoni dhe Kosove). Më datë 4 Tetor 2013, Enxhi Vlashi publikon videoklipin "Xhan Xhan". Më datë 10 Prill 2014, Enxhi Vlashi publikon videoklipin "Ma Ka Thon Baba". Më datë 8 Gusht 2014, Enxhi Vlashi publikon videoklipin "Dashuri Vere". Në Maj 2015, Enxhi Vlashi merr pjesë në T...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Flavia Mija

Donika Tufa

Hafsa Zyberi

Edlira Arifi

Natasha Qemalja

Fatma Zyberi

Greta Berati

Greta Zani

Valbona Halili

Valbona Mema

Tags: Enxhi Vlashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet