Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enxhi Vlashi - Shpirti Im Binjak Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


zemer ike larg
shume po me mungon dhe cdo
pjese e imja ty po te kerkon
por kjo largesi po me mundon
po iki me the po mos u merzit
tek un ti beso
edhe vec me prit
se pa ty nuk rri un asnje dit

refreni
kthehu i dashur
larg meje ti mos rri
kthehu o zemer
ne krahet e mi
asgje ska kuptim nese sjemi un dhe ti
asgje nuk ka kuptim pa ne te dy

netet dua ti kaloj ne krahet e tua
shpirti im binjak je vec ti per mua
zoti na bashkoi ne te dy
ti je princi im
drit e syve tmi\

ne endrrat e mia je imazhi im
do te thinjem sh[pirt un bashke me ty

kthehu i dashur larg meje ti mos rri
kthehu o zemer ne krahet e mia
asgje ska kuptim nese sjemi un dhe ti
asgje nuk ka kuptim pa ne te dy

ti kthehu i dashur larg meje ti mos rri
ti kthehu o zemer ne krahet e mia
asgje ska kuptim nese sjemi un dhe ti
asgje nuk ka kuptim pa ne te dy


Ky tekst u dërgua nga adelajda

Enxhi Vlashi - Shpirti Im Binjak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Im Binjak".
3. Video është e këngës "Shpirti Im Binjak", por nuk këndohet nga Enxhi Vlashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Enxhi Vlashi:


Komente 1