A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Enzo - Hotel  (Feat. Andrei Vornicu & Young Zerka)


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/05/2014

2014-05-16T19:00:41

Featuring

Young Zerka


Tik Tak
Ku jam tu shku a je tu ardh ti
Pervec pytjeve fjalet sti perserisi
Nuk o problem ta garantoj krejt dhomen pink-ii
Se ti e din per love jom
E Di Ti

Se po tpelqen kur asni sen imagjinon
Un kom me t'zon dhe pse kom maniciblow
So leni llafet bejb
Eja ta bojm okej
Po Kalon ora
Hajde ma knej

1,2,3,4 her slow una
E nisna nga fillimi sa her keqkuptona
Skom me tbo dom
Cilen do sot
Un jam i joti kur thu jam e jotja

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019