Më mbaj mend (për 1 muaj)

Epoka 94 - Prishtina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Ne Prishtine çdo ditë e re,
N' kafene ne rrugen B,
M' inspiron te bëj muzike,
Luj kitar me shoqeri,

Sa e dua kete pamje
Kur shikoj ne dritare
Prishtinëëë...
çdo dite e bukur plot ngjarje

Deri naten vonë ka gjalleri,
qytet i mbushun me dashni
si ketu...
askund veten me mirë nuk e ndi
Ketu dikush e hbi veten
Perseri dikush e gjene
Prishtinëë...
Secilin thellë e rrëmben...

Refreni
Ne Prishtine çdo ditë e re,
N' kafene ne rrugen B,
M' inspiron te bëj muzike,
luj kitar me shoqeri,Nuk kemi video për këtë këngë.


Epoka 94
Publikimi: 30/06/2020
Video Produksioni: Red Media


Epoka 94 - Prishtina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prishtina".
3. Video është e këngës "Prishtina", por nuk këndohet nga Epoka 94.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Epoka 94:


Komente 0