Më mbaj mend (për 1 muaj)

Epoka 94 - Shoku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Një mall
kurrë nuk do të shuhet
Sa të jet kjo jetë e gjatē
me mua do t’jeton
dhimbja me fjal nuk thuhet
vetëm shpirti im e di
atë që përjetoj

Pa një lamtumir
pa festuar atë natë
pa cakrruar pa uruar
pa ta dhënë një dhurat
u largove ti
Për të mos u kthyer kurrë
t’paskan dashur engjujt
pak më shumë se unë

Kujtoj
çastet që kaluam
Sa hare edhe gëzim
shijuam ne të dy
tani
gjithë vendet ku shkuam
asnjëher sdo jen njësoj
sdo jen njësoj pa ty

Pa një lamtumir
pa festuar atë natë
pa cakrruar pa uruar
pa ta dhënë
një dhurat
u largove Ti
Për të mos u
kthyer kurrë
t’paskan dashur engjujt
pak më shumë se unē


Ky tekst u dërgua nga Shkëlzen AdemiEpoka 94
Publikimi: 28/09/2020


Epoka 94 - Shoku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoku".
3. Video është e këngës "Shoku", por nuk këndohet nga Epoka 94.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Epoka 94:


Komente 0