Më mbaj mend (për 1 muaj)

Epoka 94 - Koha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Po këndoj me zemer tplast
kam nevoj për ni hero
deri nkup qiellit bërtas
deri sa tkom zo
Boll ma me rrena
shkoni ndjall tmallkuem
kur të vjen dita
që na është premtu uuuuuuu

Kjo re e zezë
do tkaloj
një ditë me diell
neser do tfilloj

Zemra mdhem
për ket rini
dikush ua vodhi
ardhmërin
njani me drog
njani pa pun
njani jeton me shpres
që na eshte premtu uuuuuuu
Epoka 94
Publikimi: 12/09/2020


Epoka 94 - Koha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koha".
3. Video është e këngës "Koha", por nuk këndohet nga Epoka 94.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Epoka 94:


Komente 0