Era Corrupted

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Era Corrupted është një grup artistësh i njohur. Grupi E.C (Era Corrupted) eshte i perbere nga 3 pjestare: Slita (Donald), Briskilla dhe Rameka. Gjithashtu bojn pjese ne grupin TBA !! Më datë 20 Shkurt 2006, Era Corrupted publikojnë videoklipin "A E Din?". Më datë 9 Korrik 2009, Era Corrupted publikojnë videoklipin "I Want"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Objective

Jehona E Osumit Berat

Kurora Labe

Projekti

Jehona Shqiptare

Vellezerit Sinoni

Latino Band

Ura Vajgurore

Bilbilat Nga Podujeva

Collective


Tags: Era Corrupted, Tba

Krijo Një Kartolinë