Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Corrupted - Hasmeria Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


.........................................................
Vec paqe deshiroj kur do vi ajo dit
Gjith Shqiptart te jetojn pa frik
Pa friken e plumit pa friken e thikes
Se shum cuna tri po vriten dita dites
Skuptohet qa po ndodh nashta jena cmend
Snjifmu na si popull me dy pare mend
Qe vrasim njeri tjetrin therrim e presim
Shum fise ngjak e nje nga nje po vdesin
O ZOT tlutem tlutem na nimo
Na shpeto nga kjo rrug e nga e mira na drejto
Shpresoj qe nje dit qe gjith na tpajtohem
Edhe se bashku armiqt ti luftojm na
Jo njeri tjetrin kjo osht cmenduri
Ta lesh pa baba ktt foshnje fmi
Se ..... i gjakut akoma vazhdon
U bon gjith kto vite kurgjo spo ndryshon
Po ndoshta nje dit ne do bohem shok
Harrojm hasmerin e pim te gjith ....
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend

Era Corrupted - Hasmeria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hasmeria".
3. Video është e këngës "Hasmeria", por nuk këndohet nga Era Corrupted.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Corrupted:


Komente 0