Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Corrupted - Freestyle (Feat. Bok)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rameka
.........................................................
Edhe niher si gjdo her une ktu .....
Ku ki pa ku ki pa T.B.A vlla
Ktu ki me na pa tmerri ti pra
E vjen ky Ramek si raket vjen tra
Mos u rrej se tprej ti anej hej
Ju raft pika more shtriga kryt ja thej
A degjon a degjon Rameka n'mikrofon
Bombardon pushton si atom sulmon
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend

Era Corrupted - Freestyle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle".
3. Video është e këngës "Freestyle", por nuk këndohet nga Era Corrupted.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Corrupted:


Komente 0