Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Corrupted - I Can't Change (Feat. Eagle Boy & Niky)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


........................................................
Saher filloj te shkruej
Gjera te frikshme me vin ne mend
Sepse nje .... shpesh ne enderr po me vjen
Se kutpoj pse kan frik nga njerz qe segzistojn
Per gjdo gjera te tilla gjumin ma trazojn
Nganjeher ........... ulur para meje


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend

Era Corrupted - I Can't Change
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Can't Change".
3. Video është e këngës "I Can't Change", por nuk këndohet nga Era Corrupted.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Corrupted:


Komente 0