Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Dhe Elvira

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Era Dhe Elvira është një duo artistësh. Në Maj 2008, Era & Elvira marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Coko Sexy"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mirela Dhe Driloni

Gimi Dhe Gazi

Etleva Dhe Era

Leonida Dhe Ajla

Motrat Beqiri

Majk N Sam

Soni N Nice

Eranda & Hana Haskaj

Ani Dhe Ana

Vëllezërit Meziu

Tags: Era Dhe Elvira, Era & Elvira


Komente mbi këtë artist