Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Istrefi Tregon Se Cili Nga Qytetet Në Gjermani I Pëlqen

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[20-03-2016]
Era Istrefi ndodhet së fundmi në Gjermani për të vizituar një qytet mjaft interesant atje.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin e saj social në Instagram ku na ka treguar se cili është qyteti që i pëlqen asaj më së shumti në Gjermani.

Era aktualisht ndodhet në Hamburg dhe mesa duket ky është qyteti i saj i preferuar pasi në mbishkrimin e fotos ajo ka shkruar: "Më pëlqen ky qytet”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë, ndërkaq
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0