Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Bashkëpunim Me Edona James? Çfarë Trillimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[21-03-2016]
Këngëtarja Era Istrefi ka pushtuar kryetitujt e gazetave dhe portaleve online në Kosovë për shkak të një bashkpunimi që trillohej se po ndodhte mes saj dhe transversitit kosovar Edona James.

Mirëpo Era hedh poshtë kategorikisht këtë fakt duke thënë se të gjitha janë shpithje dhe ajo as që e ka ndër mend të realizojë ndonjëherë një bashkpunim të tillë.

 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0