A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Era Istrefi - Nuk E Di  (Feat. Nora Istrefi)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  63

Fans' Comments

2 🔥🔥

19/04/2019

2019-04-19T06:00:02

Featuring

Nora Istrefi

Music:

Claydee

Video Production:

Entermedia


[Pjesa 1: Era]
Pran'vera, vera, bora e shi
Kur jom me ty nuk ka rënd'si, yeah
Ti je ma i shtrenjtë
Pse nuk jena nuk e di, jo
Dhe pse kena shumë dashni, po
Kurgjo mo s'o njejtë

[2x]
Babe veç ti je për mu, nuk ka tjetër
Unë po du m'u kon me ty ton' jetën
Se ti je my type, baby be my type
I be by your side

[Refreni 2x]
Nuk e di pse s'je me mu
Kur e din se sa t'du
Kur e di sa m'don mu

[Pjesa 2]
Got that money, money, money
But that mean nothin', nothin', nothin'
Se ti je my type, baby be my type
I be by your side

I need that lovin', lovin', lovin'
Keep that comin', comin', comin'
Se ti je my type, baby be my type
I be by your side

[Refreni 2x]
Nuk e di pse s'je me mu
Kur e din se sa t'du
Kur e di sa m'don mu

[Pjesa 3: Nora]
T'kom thon' "Të dua"
T'kom kqyr' n'sytë e tua
Ndjenja ma e mira
Kur i kom prek' buz't e tua
Ke hy mrena meje
Kom hy mrena teje
Tash jom e jotja
If you want me to say it, say it

[Refreni 2x]
Nuk e di pse s'je me mu
Kur e di se sa t'du
Kur e di sa m'don mu

[2x]
Ayee
Kur e din se sa t'du
Kur e di sa m'don mu


Lyrics submited by @istrefisboy   Tonnidase-Cards (6)

U krijua nga Urata Vataj 08/05/20 2019-05-09 09:57:58
Se ti je my type
Baby be my type
I be by your side
U krijua nga Urata Vataj 08/05/20 2019-05-08 21:01:05
Got that money,
money, money
But that mean nothin'
nothin', nothin'
2019-05-01 16:57:25
T'kom thon 'Të dua'
T'kom kqyr n'sytë e tua
Ndjenja ma e mira
Kur i kom prek buzt e tua
U krijua nga ADELINAA 2019-04-26 17:32:08
Ti je ma i shtrenjtë
Pse nuk jena nuk e di, jo
Dhe pse kena shumë dashni, po
Kurgjo mo s'o njejtë
U krijua nga anibudani 2019-04-19 15:26:39
Pranvera, vera
Bora e shi
Kur jam me ty
Nuk ka rëndsi
2019-04-19 12:18:29
Nuk e di pse s'je me mu
Kur e din se sa t'du
Kur e di sa m'don mu

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019