Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Istrefi & Buta - 5AM Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  28

Era:
mos um fol bae
une s'ta kthej
mos m’shkruj ej
as nuk jom knej
missed callsa, teli busay
plot mesazha, nuk i qeli

bi**h we ballin
sun na nalin
kqyre clubin
qysh e kallim

per qdo weekend deri n5
in the morning
deri n5 in the morning

i kom dy zemera
njo tftoft, njo tnxeht
i kom dy ftyra
njo tbardh, njo tzez
i kom dy shoqe
njo tzez, njo kinezk
jena turnt, jena dhez
jena turnt, jena dhez

im a rich shqip bi**h international
mun mem pa n’Europe me naj fashion show
diamanta n’qafe diamanta n'ore
diamanta n’vesh diamanta n'dore
une jom rich young lady
jom kejt qa nuk je ti
trend boj nuk njeki
jom fly deri t’deki
privat osht jeti
imma fly jasht shteti
me naj ishull n’deti
qaty ku sje ti
(qaty ku sje ti)

kudo qe shkoj m’njekin
qka do qe boj e vjedhin
muziken, sjelljet, swagin

Kejt kejt kejt

mos um fol bae
une s'ta kthej
mos m’shkruj ej
as nuk jom knej
missed callsa, teli busay
plot mesazha, nuk i qeli

bi**h we ballin
sun na nalin
kqyre clubin
qysh e kallim

per qdo weekend deri n5
in the morning
Era-Buta,
-deri n5 in the morning

Buta:
kqyrma doren, kqyrma oren, kqyrma qafen bon drite naten
pare tgjelberta, sikur laken,
kqyri dhipat qysh po lagen,
qel shampanjen, o e frances preke harten
thuje daten, hypi varkes hajde lahum
grahi dallges, surfiratem

argjend pjaten o cipriani
e shkeli pllaken nkom ferrogamo
tu menu me shku nparis a milano
a nparis a nmilano

mki naper casino si De Niro me katllik
kerri o me sust edhe o automatik
i kom 100 gajle po asnjo so per naj bi**h
jo nuk o per naj bi**h (bi**h)


Ky tekst u dërgua nga Uranik dhe BlinEra Istrefi & Buta
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/11/2022
Teksti: Era Istrefi & Buta
Orkestrimi: Llouis & Dextah
Mix & Master: Bigbang
Directed: Terry Paul
Co-Directed: Valon Aziri
Hair & Makeu: Kaci & Arber Bytyci Mua
Styling: Kiera LiberatiEra Istrefi & Buta - 5AM
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "5AM".
3. Video është e këngës "5AM", por nuk këndohet nga Era Istrefi & Buta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Istrefi:


Komente 2