Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Era Jenishi është një shkrimtare e vogël. Qe ne moshe te Vogel ka marre pjese ne aktivitete te ndryshme per femije. Deshira me e madhe e saj eshte muzika dhe frymezimi i saj me i madh eshte kengetarja e saj e preferuar Era Istrefi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Autorë Të Ngjashëm:

Margarita Hajdini

Belinda Naka

Antea Nuredini

Gesjana Blloshmi

Darla Cepele

Gledja Dervishi

Santjana Cilotaj

Dorina Isha

Sidorela Cela

Brisilda Aliaj

Tags: Era Jenishi


Komente mbi këtë artist