A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Era Rusi

Feeling ➡ Feeling

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Maddona Marley


Feeling

Era sonte po me prek
e kripur jam ne det ashtu si te pelqen ty
eja sonte dhe me merr ta gjejme 1 vend te fshehte,
ja ku jemi te vetem
touche me
feel me
huld me
put yor hands on me(x2)
aaaaaa move your bodyyyy((x4)

une e di si te pelqen, kjo nate nje here te vjen
joo nuk dua te rri vetem
lart me yjet po kercej
mbi lekure do te ndjej
vetem ty dhe muzikeeeen

AAAAA MOVE YOUR BODYYYYY


Feeling

Wind is touching me tonight
i am salt in sea and just way you like it
come tonight and take me to a 1 hidden place
here we are
touch me
feel me
hold me
put your hands on me(x2)
aaaaaa move your bodyyyy(x4)

i know how to like you,this night come one time
no i don't want to stay alone
up with stars to dance
over skin i will feel you
only you and music

AAAAA MOVE YOUR BODYYYYY

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019